Tassike elu topelt koorega »

Kontakt

marju randmerKui sul on soov mulle midagi öelda, siis palun kirjuta mulle. Näiteks kui katsetasid mõnd retsepti ja tahaksid öelda, kuidas oli (või ka siis, kui eriti ei olnud) või kui mõni lugu puudutas sind kuidagi erilisemalt ja tahaksid oma lugu minuga jagada või niisama maailma asjadest kirjutada. Või kui otsid abi, et toit jääks pildile isuäratav ja iseloomuga ning soovid minuga koostööd teha. Igal juhul – kirjuta mulle!  :)

e-post: marju@tassike.ee

portfoolio: Marju Randmer Photography

facebooki leht: http://www.facebook.com/tassike

instagram veebis: http://statigr.am/tassike

 

 

 

 • Juha

  Tere MArju!

  Julgelt hästi kiidan sinu Tassikese leheküljed! Proffilt tehtud ja toretad juttud. Meldivalt maalähene taba aside lahendamiseks ja muile juttustamiseks. Aga, asist James “Õlu ja toid” ma kahjuks en saa aru. Olen Drink Bar kolm korda söönud. Iga kord kohutav petumine. Ja selleks ma tahangi küsida, milleks see suur hypetamine härra ja gastronoomia vahel. Tunnen Brittid ja IIrikad (Sottideist ei mainigi midagi) kes ovad siin armas Eestis juba olned aasta kümmened. nendel on enda meelest väga palju rohkemi kompetetntsid õlu ning Brittide saarte gastroonomia jaoks. Mul on paha, et nüüd, enda meelest vale person, esitleb ühe maailma õlugastronoomia pärlid. Ja ainult selleks et härra enda pubis pettud iga kord!

  Juha RantanenVastaTühista

 • Victor

  Dear Marju-

  I am the husband of Anne-may, who is the mother of Lauri and your mother’s former partner! I don’t know if you understand all of the connections, however…

  I understand that my beautiful wife and Laurie will be staying with you this weekend. I wanted to thank you for your hospitality! Annie has been showing me your website and telling me all about your mother and how she was the best partner Annie ever had. Thank you again. Take care of my wife, show her San Francisco if you have the time, and say hello to Lauri for me. You are always welcome at our place.

  Victor, husband of Anne-MayVastaTühista

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutud väljad on tähistatud tärniga *

*

*